jablon01, a ile masz przebiegu?
Jakbym nie miał popękanego to bym nawet nic nie myślał o przeróbce...



jablon01, a ile masz przebiegu?
Jakbym nie miał popękanego to bym nawet nic nie myślał o przeróbce...




Ale dzięki za linki.
Zrobię tak jak napisałeś.




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości