Pawlos312 pisze:Lepiej już jakieś alusy załatw.
Dargas pisze:załóż alufelgi
Alusy tanie nie są, a obecne felgi są bez skazy i jak na razie dla mnie nie warto kupować nowych.
n0r3k pisze:z ogara ścigacza nie zrobisz
Nie zrobię, bo nie chcę, ale nie chodzi mi o siedzenie jak w ścigaczu.
Nie chcę robić siedzenia jakie podał
Fedex, tylko delikatnie je zmienić.
Drugie zdjęcie autorstwa
Wilka1122.
Według mnie widać różnicę w kształcie siedzenia w 07-08r. a 09r. i dalej.
Chciałbym zrobić tylko tak jak jest np. u Wilka.

Czy Waszym zdaniem jest to realne? To moje popękane siedzenie mam z ukosa, że zamiast stabilnie siedzieć to się trochę zjeżdża, a w starszych Ogarkach jest to praktyczniej zrobione.
Pozdrawiam
