Na wasze cegły (joke
) też się da zrobić. Niech napisze każdy na jaką rozdzielczość 



) też się da zrobić. Niech napisze każdy na jaką rozdzielczość 







PablOoS_88 pisze:http://pavaczek.pl/zima1610.jpg macie Od Pavaczka

co do tapety z motocyklami to pisałem, jak ktoś chce tapetkę ze swoim to napisać na pw albo gg, jak bede meic czas to zrobie.












Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości