Jak widzimy, od kilku dni forum ostro ruszyło. Mamy już 41użytkowników, ale żeby dalej forum się rozwijało i nabierało nowych użytkowników, potrzebna nam jest dobra reklama. Z tego co ja wymyśliłem:
- Delikatnie mówiąc rozgłosić swoje istnienie na innych podobnych tematycznie forach - fora o ogarze, gb street, ferro, zipa itp.
- W komentarzach na PJ i MM zrobić reklamę i zaprosić na forum.
- Film o forum zrobić i wrzucić na YT i Google Video czy nawet Wrzutę.
- Konto na NK już jest, więc poszukaj tylko kont fikcyjnych z fanami motocykli i zapraszać.
- Napisać do znajomych na gg czy nk którzy mają motorowery lub quady żeby zarejestrowali się na forum.
Jest ktoś chętny do pomocy w rozreklamowaniu forum? Jeżeli macie jakieś pomysły dotyczące reklamy forum to piszcie.









![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)



