A przy v-maxie 120-130 przy 10 000tyś obr/min przy spokojniejszej jeździe 80-90-100km/h i przy nie za wysokich obr bez szaleństw powinien mi ładnie służyć
I dobra rama ze stali a nie z chińskiego ryżo gówna



I dobra rama ze stali a nie z chińskiego ryżo gówna



A co do mojego Routera A500 było???
Ale se zrobiłem
miałem jeszcze lepiej z plexi ale jak wiecie miałem sprzedawać więc nie robiłem i sprzedałem tak jak stał ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości