













Stunti pisze:Biały lakier czyli??
Chodzi mi o to, że to jest w stylu takich tuningowanych Aeroxów.
.
Zna się ktoś na photoshopie? Może zrobiłby wizualizacje tego?
ja niestety się nie znam na takich rzeczach 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości