Witam !
Nie znalazłem tematu o tym zagadanieniu, więc zakładam nowy : )
Mam w planie (może w tą, może następną zimę) okleić mojego Ogara (08r.) okleiną carbonową ze złotymi, połyskliwymi dodatkami.
Pytanie brzmi, czy będzie ładnie wyglądało zestawienie carbonowe plastiki + złoty widelec?
Musiałbym wtedy zostawić jednak chromowane dodatki na silniku, hamulcu tylnim itd. Czy to będzie razem współgrało? A co zrobić z plastikiem na czaszy, tym, w którym są lampy?
Może ktoś miałby orientacyjną potrzebną ilość zakupienia tej okleiny?
Warto tuningować chińczyka?
Pozdrawiam,
PrezesKP








. Tylko, że narazie są to bardzo odległe plany...