• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Karbonowa Okleina

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Karbonowa Okleina

Postautor: BarneY » czw 10 lis, 2011

Witam !
Nie znalazłem tematu o tym zagadanieniu, więc zakładam nowy : )

Mam w planie (może w tą, może następną zimę) okleić mojego Ogara (08r.) okleiną carbonową ze złotymi, połyskliwymi dodatkami.
Pytanie brzmi, czy będzie ładnie wyglądało zestawienie carbonowe plastiki + złoty widelec?
Musiałbym wtedy zostawić jednak chromowane dodatki na silniku, hamulcu tylnim itd. Czy to będzie razem współgrało? A co zrobić z plastikiem na czaszy, tym, w którym są lampy?

Może ktoś miałby orientacyjną potrzebną ilość zakupienia tej okleiny?
Warto tuningować chińczyka?


Pozdrawiam,
PrezesKP
Ostatnio zmieniony czw 10 lis, 2011 przez BarneY, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Pawlos312 » czw 10 lis, 2011

PrezesKP, według mnie to by brzydko wyglądało. Mi się podoba stickerbomb czy jakoś tak.
Obrazek

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: BarneY » czw 10 lis, 2011

Pawlos312, Chodzi Ci o pełno naklejek, jedna na drugiej, tak? :)
Mi się to również bardzo podoba, ale skąd wziąc tyle naklejek ? :P
No i żeby byla jakaś sensowna cena tego...
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D

DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Pawlos312 » czw 10 lis, 2011

PrezesKP, kupuje się taką specjalną folie :) . Popatrz na allegro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Alpen » czw 10 lis, 2011

Dla sprostowanie: Na allegro jest kilka aukcji "Stickerbomb" czyli naklejka na naklejce. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.
modó³ wm mugen sport cdti


Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: BarneY » czw 10 lis, 2011

Dzięki wilekie !
Bardzo zaczęło mi się to podobać :)

To teraz jeszcze jedna sprawa. Ile folii musiałbym kupić na oklejenie całego ogara?
I czy pasowałaby ona do niego? Bardziej czarno-białe, czy kolorowe? :)
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Wilku1122 » czw 10 lis, 2011

PrezesKP, Po co całego nie lepiej jakies elementy a ogarka na biało albo cos do tego dobrać jakis normalny kolor
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: TaHa » czw 10 lis, 2011

Tylko czy ta folia się nadaję na "powyginane" powierzchnie ? sam chce kupić ale się boję trochę.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Pawlos312 » pt 11 lis, 2011

TaHa, Niektórzy kupowali taką folię i widziałem ją na powyginanych plastikach. Na PJ jest też ogar cały w stickerbombie czarno-białym i powiem, że zawaliście to wygląda.
Obrazek

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: TaHa » pt 11 lis, 2011

Też to widziałem. Ale jak to tak precyzyjnie zrobić aby nie powychodziły "worki powietrza" i inne tego typu ?

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Alpen » pt 11 lis, 2011

Chyba trza podgrzać.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: BarneY » pt 11 lis, 2011

Tak, tak. Z tym podgrzewaniem to jest chyba folia termoplastyczna, czy jakoś tak : ) tylko, że ją tylko carbonową widziałem. W nocy przyszło mi na myśl, żeby okleić stickerbomb'em plastik ten przy lampach, i te plastiki nakrywające kranik (08r.) oraz akumulator. Resztę fajnieby było machnąć na biało - czarno : ) Do tego jakieś amorki gazowe, felgi i byłaby bajka ^^. Tylko, że narazie są to bardzo odległe plany...
Może moglibyście tutaj podać ten link do PJ?
JeÂśli pomogÂłem - postaw browarka :D



DziĂŞki :)

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Pawlos312 » pt 11 lis, 2011

Obrazek

Awatar użytkownika
BarneY
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 730
Rejestracja: pn 30 maja, 2011
Lokalizacja: Wolice

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: BarneY » pt 11 lis, 2011

Pawlos312, dziękuję bardzo :) podoba mi się, aczkolwiek chyba wolałbym kolorowe : )
Podobają mi się te czarne felgi ^^.
-------------------------
A słuchajcie.. Lepiej, taniej, trwalej byłoby kupić pełno naklejek i zrobić z tego stickerbomb'a, czy taką właśnie folię? Liczę, że przez ten rok przybędzie trochę aukcji na allegro, bo narazie to mizerne są...
Ostatnio zmieniony pt 11 lis, 2011 przez BarneY, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Karbonowa Okleina

Postautor: Wilku1122 » pt 11 lis, 2011

PrezesKP, Lepiej gotowca kupić ...
PIEC!

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl