jest ona z 2005roku
po sprzedaży mojej starej aprili dlugi czas jezdzilem simsonem a potem skuterkiem 4t ale nareszcie przyszedl czas na cos mocniejszego .
Aprilioa ma 13 k przebiegu ale silnik jest w bdb stanie lany olej motul opala na dotyk co dzine
Ma wymieniona opone z tyłu, akumulator, swiece, i w najblizszym czasie napęd .
Planuj niedlugo zdjac blokade z dyfuzora .
Takiej aprili szukałem dłuugi czas ponieważ strasznie mi sie podoba w tym malowaniu
fot
http://w714.wrzuta.pl/obraz/89H9VTeVA6k/img_1469
http://w714.wrzuta.pl/obraz/9l2QOxmoCXK/p051111_16.27
Jak narazie to troche kasy mi pojdzie bo kask apka rejestracja naped oleje i itp ale warto jednak
Niestety aprilia zagosci u mnie tylko 1 rok bo potem 125
Pierwszy dzien powrot nia 34km ... mowilem ze bede jechal ostroznie ... w najblizszym miescie juz wyprzedzalem na 3 ciego xDD





Dbaj a będzie służyć.



