adam94pp, jasna sprawa

Po to jestem na forum żeby pomagać o ile wiem jak pomóc i przeczytam artykuł

No i czasem się czegoś dowie ciekawego lub coś zobaczy nowego
A co do
adam94pp pisze:ktorys z uzytkownikow ma ogara bialo czarny wydech jak moj silnik 125 chyba.Ma ledy w przedniej lampie i wlasnie ciekawie zrobiony zadupek.Moze w ten sposob zrobic?
Tego to ci nie powiem bo nie wiem o którego chodzi i jak to wygląda
Jak znajdziesz to daj link foto w temacie
A ledy w przedniej lampie to łatwizna

Z przerobieniem tylnej lampy trochę więcej zabawy
Ledy to ja sam miałem
http://www.youtube.com/watch?v=VFcXlhIxffc
Jakbyś chciał luknąć jak ja to miałem choć miałem robić inaczej to zrobiłem inaczej z pasków ledowych które posiadałem
Szkoda że się policja dorypała do tego podczas kontroli i kazali mi wyciągnąć choć ich nie używałem -,- no ale oczywiście tego nie uczyniłem
Ale jak by co jestem do dyspozycji na forum i na gg
