• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Oszust CustomDrags

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
Awatar użytkownika
Prelude
Administator
Administator
Posty: 748
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: ZGL
Pojazd: Corsa C FL
Podziękował : razy
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Prelude » śr 12 paź, 2011

Mnie też ostatnio koleś w ch*** zrobił... Wziąłem od niego przewód hamulcowy miał mieć 120cm, przyszedł zapłaciłem patrze ma 105cm za krótki i du**. Dogadałem sie odesłałem za pobraniem nie odebrał... 17zł przesyłka + 9zł przy odbiorze przewód 40zł ale jestem w plecy. NIGDY NIE KUPUJCIE PRZEZ FORUM, ALBO GG, nie ufajcie na słowo nigdy. Proście o wystawienie na allegro jak komuś zależy to wystawi. Są ludzie i parapety zapamiętajcie.
Ostatnio zmieniony śr 12 paź, 2011 przez Prelude, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Olo » śr 12 paź, 2011

Można za popraniem i sprawdzić przy kurierze ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Spidi67 » śr 12 paź, 2011

szkoda kasy i nerwów :( a tego goscia to trzeba dojechac :) najlepiej jakby sprawdzic jego ip zewnetrzne jesli nie ma zmiennego i dac mu bana jakos na ip wewnetrzne i bedzie po sprawie jesli takie cos mozliwe jest :>
Ostatnio zmieniony śr 12 paź, 2011 przez Spidi67, łącznie zmieniany 1 raz.
<troll>

Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Dargas » śr 12 paź, 2011

Tylko to jest tak, że nie każdemu się chce wystawiać na allegro. Po drugie jak się kupuje na forum to sobie każdy pomyśli SAMI SWOI. Kupowałem od kilku użytkowników różne rzeczy np. Diabolo. Są miłymi ludźmi i bez problemu się dogadasz, ale są nie raz jacyś trepy.

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » śr 12 paź, 2011

Ja też parokrotnie na różnych forach kupowałem i było ok...
Sprzedawałem także dużo części do Musso na forum Ssangyoung.klub.net i także nie miałem problemów..
A tu widać, że raczej nie można każdemu ufać..


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: to&owo » śr 12 paź, 2011

mogę tam kiedyś do niego wpaść :D
a tak seriooo to starajcie się robić transakcje only za pobraniem

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Alpen » śr 12 paź, 2011

Ja prowadziłem transakcje z Olo, adrol, mateusz167 i wszystko git jak na razie ;)
modó³ wm mugen sport cdti

tomek55465
Specjalista
Specjalista
Posty: 207
Rejestracja: śr 08 gru, 2010
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: tomek55465 » ndz 23 paź, 2011

trochę późno piszę ale jednak piszę ponieważ chciał kupić odemnie części za 250zł kasa nie przyszła a on zaczął straszyć mnie policją i zaczął mnie wyzywać a kasy w ogóle nie wysłał i myślał że się nabiorę na to że powiedział że kasę wysłał np. w środę pocztą a w następną środę jej jeszcze nie było powiedział że idzie z tym na policje, i na następny dzień powiedział że kasę cofną co nie wiem czy jest możliwe po takim czasie, jak go poprosiłem o jakiś dowód z poczty to powiedział że dostał tylko paragon. Oszust i tyle.

Awatar użytkownika
kriss3000
Specjalista
Specjalista
Posty: 174
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: Proboszczewice/PÂłoĂąsk
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: kriss3000 » wt 25 paź, 2011

na poczcie paragonów nie dają, a nawet jeśli to niech skan zapoda
Wszystko na swoje priorytety, niestety...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » wt 25 paź, 2011

najprościej to po żebrach mu...
jaki kraj taki obyczaj....



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl