• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Oszust CustomDrags

Po transakcji wypadałoby wystawić komentarz kontrahentowi :)
sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » wt 11 paź, 2011

Sprzedałem gaźnik użytkownikowi CustomDrags. Kase miał wysłac nie wysłał...
Więc ani gaźnika anie kasy;/
radze wam chłopaki unikać go bardziej niż czegokolwiek..
Jeszcze beszczelnie twierdził że paczka nie doszła;/
Jednak dałem się zrobić.. cóż taka nauka z tego wynikła :[ <nerwus>


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Alpen » wt 11 paź, 2011

Kolega się dziwny wydaje, http://forum.moto-4t.pl/kupno-silnika-1 ... vt2312.htm tutaj też kogoś oszukał. Ja bym tego nie zostawił w spokoju (czyli bym coś zrobił, np: policja).
modó³ wm mugen sport cdti

Blu
Weteran
Weteran
Posty: 311
Rejestracja: ndz 26 gru, 2010
Lokalizacja: ZGL
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Blu » wt 11 paź, 2011

Wysłałeś mu to masz adres to jedź mu spuść wp***dol.
[center] Obrazek [/center]

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » wt 11 paź, 2011

adres mam ale to daleko..
a wpier*dol by mu sie sprzydał...
i 100 w plecy;/

[ Dodano: |11 Paź 2011|, o 20:51 ]
Policja nic nie da;/
to przez forum słzo i gg;/
Tu macie adres.. jak ktoś chce:D
Miron Piórkowski
Ul.Słowackiego 10
07-201 Wyszków

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Alpen » wt 11 paź, 2011

Ja do Wyszkowa mam 35km, podjechałbym do niego z mateo2526 ale chyba nie będę robił sobie dodatkowych, niepotrzebnych problemów...
modó³ wm mugen sport cdti


sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » wt 11 paź, 2011

nie wymagam tego chłopaki:)
dziękuje wam za wsparcie...:)
czasami się tacy ludzie zdarzają ...
niestety straci na tym następny co bd coś u mnie kupował...

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: Lukas995 » wt 11 paź, 2011

sasek94, a jaki gaźnik mu 'sprzedałeś' ?

Awatar użytkownika
bik3911
Specjalista
Specjalista
Posty: 151
Rejestracja: czw 22 wrz, 2011
Lokalizacja: OsW
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: bik3911 » wt 11 paź, 2011

Szkoda, straconych pieniedzy...
Oby takich ludzi jak najmniej.

sasek94
Weteran
Weteran
Posty: 483
Rejestracja: ndz 18 wrz, 2011
Lokalizacja: Brunary:d maÂłopolska

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: sasek94 » wt 11 paź, 2011

hmmm
pz27
za 100 z wys
poszedł się rąbać gaźniki jeszcze 15zł na wys...

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: TaHa » wt 11 paź, 2011

Ja mu coś kiedyś sprzedawałem i w porządku się zachował w stosunku do mnie. Nie wiem co mu odbiło...

Awatar użytkownika
adam94pp
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 748
Rejestracja: śr 05 paź, 2011
Lokalizacja: Giby
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: adam94pp » wt 11 paź, 2011

Moze wtedy akurat mial kase na przedniot a tu poprostu wykorzystal to ze ktos mu ufal

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: n0r3k » wt 11 paź, 2011

dlatego najlepiej wysylac za pobraniem, troche drozej ale jest bezpiecznie. ja tak zawze robie
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

michau_ek
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1575
Rejestracja: ndz 19 cze, 2011
Lokalizacja: RacibĂłrz

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: michau_ek » wt 11 paź, 2011

od początku.. mi sie wydawał jakiś nie teges :D czytałem jego posty, pisałem z nim i jakos wydawał sie krecic :D

Awatar użytkownika
GrzesQ
Weteran
Weteran
Posty: 415
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Sokó³ka/Bia³ystok
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: GrzesQ » wt 11 paź, 2011

O Mironie złego słowa nie powiem. Sprzedawałem mu silnik 110ccm.

Zapłacił, podziękował. Jeszcze pisał czasem że silnik świetnie się spisuje.
Ogólnie, nic do zarzucenia mu nie mam.

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Oszust CustomDrags

Postautor: BeNeK » śr 12 paź, 2011

Ja komuś sprzedałem magneto 6cewkowe
Zapłaciłem ok chyba 25zł za wysyłkę pobraniową i po jakiś 2 tyg kasy dalej nie ma za jakiś tydzień wraca do mnie paczka i musiałem załacić 14zł żeby moją paczkę odebrać!!! :/

jakieś 30zł poszło się j*b@ć :/ Dodzwonić się do gościa nie dodzwoniłem tylko poczta głosowa gg nie e-mail nie i adres był fałszywy

H@j by go strzelił w morde :/

sasek94 pisze:CustomDrags


Coś mi to mówi chymmm :/
To nie jest jakiś użytkownik naszego forum tylko o innej nazwie???

[ Dodano: |12 Paź 2011|, o 15:01 ]
widzę że licytował moje fele
Gdyby je wygrał
Pewnie nie doszło by do transakcji
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!



Wróć do „Komentarze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron