Więc ani gaźnika anie kasy;/
radze wam chłopaki unikać go bardziej niż czegokolwiek..
Jeszcze beszczelnie twierdził że paczka nie doszła;/
Jednak dałem się zrobić.. cóż taka nauka z tego wynikła






modó³ wm mugen sport cdti



modó³ wm mugen sport cdti


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739






czytałem jego posty, pisałem z nim i jakos wydawał sie krecic 


Dodzwonić się do gościa nie dodzwoniłem tylko poczta głosowa gg nie e-mail nie i adres był fałszywy
sasek94 pisze:CustomDrags

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości