• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Postautor: Hubciak » ndz 09 paź, 2011

Cześć :D
Zauważyłem, że niektórzy w swoim Nekenie/Gb Streecie mają zamontowany w tylnej owiewce zamek, który otwiera siedzenie. Ułatwia to sprawę, gdyż nie trzeba wtedy otwierać plastikowego boczku żeby podnieść siedzenie. Załączam zdjęcie z tym zamkiem. Może wgl. ten zamek nie jest od tego co napisałem, w takim razie wytłumaczcie mi od czego ;) Mam zamiar wykonać tak tuning, lecz nie wiem jak to zrobić - więc proszę o pomoc :)
Pozdrawiam :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony wt 11 paź, 2011 przez Hubciak, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda
http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053


Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Postautor: Diabolo » ndz 09 paź, 2011

Jest to zamek który trzyma siedzenie, ciągniesz za linkę i siedzenie odskakuje, koniec.
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Postautor: PablOoS_88 » ndz 09 paź, 2011

chyba pomyliles dzialy chlopcze :)
junak xD
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Hubciak
Uczeń
Uczeń
Posty: 32
Rejestracja: pt 30 wrz, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Postautor: Hubciak » ndz 09 paź, 2011

PablOoS_88, miałem to umieścić w dziale "Pomoc" ?
To jest rodzaj tuningu optycznego...

Diabolo, nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Wiem, że ciągnąc linkę siedzenie się podnosi. Tylko mi chodzi o to, czy przekręcając kluczyk (w tym własnoręcznie zrobionym zamku) kanapa otwiera się na tej samej zasadzie co ciągniecie za linkę ?
Zapraszam na mĂłj profil na PolskaJazda

http://polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/141053

Awatar użytkownika
PablOoS_88
Majster
Majster
Posty: 138
Rejestracja: czw 07 lip, 2011
Lokalizacja: PoznaĂą

Re: Zipp Neken/Gb street - siedzenie

Postautor: PablOoS_88 » pn 10 paź, 2011

[quote="Hubciak"]PablOoS_88, miałem to umieścić w dziale "Pomoc" ?
To jest rodzaj tuningu optycznego...

Ale nie napisales ze chcesz to zrobic lub masz w planach
junak xD

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl