Zauważyłem, że niektórzy w swoim Nekenie/Gb Streecie mają zamontowany w tylnej owiewce zamek, który otwiera siedzenie. Ułatwia to sprawę, gdyż nie trzeba wtedy otwierać plastikowego boczku żeby podnieść siedzenie. Załączam zdjęcie z tym zamkiem. Może wgl. ten zamek nie jest od tego co napisałem, w takim razie wytłumaczcie mi od czego
Mam zamiar wykonać tak tuning, lecz nie wiem jak to zrobić - więc proszę o pomoc
Pozdrawiam







