• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning Zipp Shock

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Goger » pn 03 paź, 2011

2.50 i 2.75 jest to rozmiar opony w calach. odpowiada to mniej wiecej 80/80 moze 90/80 cos tak


Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Mianusek » pn 03 paź, 2011

A jakie najszersze opony bd mi pasowały? Bo gdzies czytałem ze ktos zakładał 110/70 to sa wystarczajace? Aha i co oznaczaja te liczby 110 i 70 to szerokosc,grubosc opony?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Goger » pn 03 paź, 2011

tak 110 szerokość / 70 wysokośc R17 rozmiar felgi
ja miałem właśnie 110/70/17 z tyłu. Opona jest cięższa zmniejszają się osiągi, przyczepność lepsza fakt lecz jest strata mocy. I jest taka sytuacja ze opona o takim rozmiarze produkowana jest przewaznie na przód motocykla czyli są inaczej zbudowane. Niewiem czy warto to zmnieniać. Ja jestem za tym aby wrzucić seryjne rozmiary ale jakieś oryginały. Ja mam przód i tył metzeler mo1

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Mianusek » pn 03 paź, 2011

Ale lepiej wybrac opone na niskim profilu np 110/70/17 czy na wyższym 110/80/17?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam

http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Olo » wt 04 paź, 2011

Moim zdaniem lepiej wygląda na niskim profilu. U mnie jest 110/70ZR17 i tak to wygląda http://imageshack.us/g/534/dsc00174e.jpg/ osiągi nie odczuwam żeby spadły, za to przyczepność na asfalcie się bardzo poprawiła ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


mafex
Uczeń
Uczeń
Posty: 19
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: wladek

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: mafex » sob 08 paź, 2011

mam pytanie skad moge wyczaic plastiki do zippa shocka nie chce pisac new wiec pisze tutaj ;) prosze o pomoc tylko nie karbownik.pl jakies linki na allegro czy cos bym prosil chodzi mi o tylni blotnik i o ten plastik co jest nad tylnim kole ten co trzyma tylni blotnik

Awatar użytkownika
TaHa
Specjalista
Specjalista
Posty: 233
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Kalisz
Kontaktowanie:

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: TaHa » sob 08 paź, 2011

pierwsza liczba na oponie tj. szerokość np: 110 potem na oponie mamy % z wysokości i wychodzi z tego profil a na końcu rozmiar zazwyczaj.

Czyli jak mamy rozmiar opony 80/100/14 to profil opony [wysokość] nie wynosi 100mm a 80mm bo 100% z 80 = 80 :)

Co do plastików z tego co widzę pało osób ma ten model i nikt za bardzo nie sprzedaje go na części aby kupić. Musisz coś sam wykombinować albo nowe.

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Olo » sob 08 paź, 2011

mafex pisze:mam pytanie skad moge wyczaic plastiki do zippa shocka nie chce pisac new wiec pisze tutaj ;) prosze o pomoc tylko nie karbownik.pl jakies linki na allegro czy cos bym prosil chodzi mi o tylni blotnik i o ten plastik co jest nad tylnim kole ten co trzyma tylni blotnik
Jeden koleś się mnie kiedyś pytał czy nie potrzebuje części do shocka. Masz do niego gg 17556978
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl