[center]4:3
http://pavaczek.pl/1280x1024.jpg
16:10
http://pavaczek.pl/1920x1080.jpg[/center]
[center]Wszelkie prawa zastrzeżone
Tapety by pavaczek[/center]









[/URL]

jeśli ktoś chce, by jego maszyna była "twarzą" forum na tapecie, to prosiłbym o podsyłanie zdjęć w JAK NAJLEPSZEJ JAKOŚCI na pw lub maila. Oczywiście tapeta będzie w podobnej kolorystyce co i aktualna ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


pavaczek pisze:"twarzą" forum na tapecie
modó³ wm mugen sport cdti





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość