




choinka pisze:No w sumie ja wyjeżdżam tylko jak ich nie ma w domu bo zaraz gadają że może coś się stać itp. ale nie mam większych problemów jak wyjadę zimą przy rodzicach.
Ogólnie to i tak by mnie nie powstrzymali od motoru. Zabrali mi kiedyś kluczyki, ale, od czego są zapasowe
Tylko, że linke musiałem boszem uciąć, bo mama mi obwiązała tą linka od roweru.Dargas pisze: Tylko, że linke musiałem boszem uciąć, bo mama mi obwiązała tą linka od roweru.


Imp3r pisze:Dargas pisze: Tylko, że linke musiałem boszem uciąć, bo mama mi obwiązała tą linka od roweru.
Czego się nie robi aby przejechać się swoją maszyną...![]()
Dla tego, że był jeszcze niezarejestrowany, ale gdy linke odciąłem to zrobiłem 50km xD
Mi tam jeszcze nigdy ogara nie zabrali. Z do czego miałeś przywiązane? nie wystarczyło sposobem bez obcinania?


modó³ wm mugen sport cdti






Ale raczej sceneria to bedzie "przed domem xD"


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości