Może byście zorganizowali jakiś konkurs na najładniejszy motor?
Warto nad tym pomyśleć.




) i nie ma sensu teraz tego robić.

jestem za , i na wiosne by było git ,u każdego prawie teraz Ogar przechodzi metamorfozy 




bo nie każdy przerabia swoje moto w takim stopniu jak np choinka albo dawid112 


ale speeder zakłada kierownice więc to też tuning i kwalifikuje się do najładniejszego stuningowanego moto 



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości