SLU, Chodziło mi o to, że co chwilę mrygało i nie wiadomo było czy to twój telefon dzwoni czy łapie jakiś inny nie wiem nie znam się na tym,ale Telefon za daleko? to chyba po to to jest, że jak się ma telefon w kieszeni czy cuś by poinformowało, a nie żeby on na blacie leżał i dopiero wtedy to działało

Dla mnie osobiście to jest taki tylko bajer montowany w skuterkach by przyciągnąć klienta tak jak te pseudo alarmy czy odpalanie z pilota. Wiesz jak tak bardzo ci zależy by podczas drogi sie rozkojażać tym i nie skupiać się na drodze to możesz sobie to zamontować.
PS To jest tylko moja osobista opinia która może w czymś koledze pomoże, wiec proszę bez żadnych najazdów na mnie za odmienne zdanie

Pozdrawiam Bastian