Panowie skończcie wkońcu te dziecinne pi***olenie.! zalatwcie to sobie na gg czy gdzie tam chcecie ale nie róbcie tu syfu, bo nikt nie moze sobie pisać normalnie..
Cytat Piotrka350.
Tu dokończmy rozmowę i myślę, że wszyscy powinniśmy wziąć w niej udział, a nie, że SB zasyfiamy.
Wg. mnie to powinniśmy się opanować. Ja de facto "rzucam" łaciną, ale staram się opanować, co nie zawsze wychodzi. Ja ostatnimi czasy mam ciężko i nie tylko w życiu bikera ale też w życiu prywatnym i staram się to być może odreagować za co przepraszam.
Ale dużo z nas przeklina, jak to MY chłopaki. ktoś to kiedyś powiedzial i się tego trzymajmy.Kultura musi być!





za świetny temat.
'Słowa przed czynami'
Dla wszystkich 
