Siema......
Jak wiecie jedna z wad w ogarze 900 to są bardzo słabe światła...Właśnie teraz jechałem ciemno już było ale te światła mało co dają...
I powiedzcie mi tak:
Jak na tych bd ....jaki kolor światła oraz czy to oświetli lepiej?
http://moto.allegro.pl/zarowki-zarowka- ... 82422.html
Czy jakieś neony może?
Ale w ogarze neony to problem ze wzgl. na rozbieralność lampy




Weź je tylko mocniejsze 35W i będzie git
---> 
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)



Sory





