






Jak chcesz to sobie pomaluj te boczne kartery na taki całkiem bialutki kolor
Albo na czarny 

Przynajmniej motorki w tych kolorach mi się podobają
Ale to twoja decyzja 

posadź przó
a podnieś tył 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739




Ale możesz dać jakieś ładne połączenie kolorów
A tak po za tym to manetki i kierownice
Ale nie wiem jaka jest przy ogarach 


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

Wyjdzie mi to nawet 4(?) razy taniej od malowania. Co myślicie o tym ?
]







>

---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości