• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Diabolo » wt 19 lip, 2011

I pamiętaj o sportowych naklejkach z allegr, dodają aż 10KM!! xD
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek


Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » wt 19 lip, 2011

Czyżby tak wyglądał nasz idealny tuning Ogara 900? :]
Bo widzę, że propozycji już co raz mniej ;)

Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: ZiomeK » wt 19 lip, 2011

jacus1994, no a co jeszcze? :D Jak chcesz to sobie pomaluj te boczne kartery na taki całkiem bialutki kolor :D Albo na czarny :D
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » wt 19 lip, 2011

jacus1994, ja bym ci proponował ładnie połączyć kolor czerwony z czarnym :) Przynajmniej motorki w tych kolorach mi się podobają ;) Ale to twoja decyzja :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » wt 19 lip, 2011

Wyrzuć odblaski :D posadź przó :D a podnieś tył :)


Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: choinka » wt 19 lip, 2011

Szczepan, Nie bo to by był już plagiat bo już jeździ jeden ogar w takich barwach także trochę niemiłe by było na taki kolor dać go.

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Żaba » śr 20 lip, 2011

Zrób badlooka w czaszy pierdyknij jakiś wzorek posadź na glebę załóż sportowe amorki zmień obicie siedzenia wal na gg a powiem ci bardzo dużo ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » śr 20 lip, 2011

choinka, przepraszam zapomniałem o tobie <luzik> Ale możesz dać jakieś ładne połączenie kolorów ;) A tak po za tym to manetki i kierownice :D Ale nie wiem jaka jest przy ogarach ;P

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » sob 30 lip, 2011

Są jakieś nowe "zdjęcia" ? :D

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » pn 01 sie, 2011

Na razie nic nowego nie ma, bo brakuje mi czasu w ogóle na wejście na komputer :)
Jak będzie więcej czasu, to będzie można się jeszcze pobawić.

Awatar użytkownika
przem961
Praktykant
Praktykant
Posty: 66
Rejestracja: pn 21 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: przem961 » wt 22 lis, 2011

Witam! To mój pierwszy post na tym forum. Jeżdżę Ogarem 900r i tej zimy chcę zmienić trochę jego wygląd... Skoro plastiki mi popękały trzeba je skleić a jeśli skleić to pomalować.... Lecz ostatnio wpadłem na pomysł aby obkleić folią czarny mat mojego ogra. Chodzi mi o te przednie główne plastiki a tylne zostały by takie jak są :) Wyjdzie mi to nawet 4(?) razy taniej od malowania. Co myślicie o tym ?

Chodzi mi o taką folię :


http://moto.allegro.pl/folia-czarny-mat ... 99380.html

I czy kawałek 152cm x 50cm starczy mi na te plastiki [ bez spoilera, bo go zostawię czerwonego ^^ ]

Przepraszam za odświeżenie tematu ale nie chciałem zakładać nowego...
Ostatnio zmieniony wt 22 lis, 2011 przez przem961, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: n0r3k » wt 22 lis, 2011

ja wam niedlugo pokaze jak wyglada wg. mnie idealny racing. tylko jeszcze go dopracuje, w realu oczywisic ea nei w paincie...
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » wt 22 lis, 2011

n0r3k, co tam jakieś prace tworzysz? ;>
<troll>

Awatar użytkownika
n0r3k
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1998
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: WZ

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: n0r3k » wt 22 lis, 2011

polerowany rant, krótki komin samoróbka, pewnie jeszcze zetne nadkole. ;)
OGAR 900 R > NSR 125 > CBR 600 F3 :)

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » wt 22 lis, 2011

przem961, lepiej obkleić folią carbon lub stickerbomb <albo jakoś tak ;p >
Hmmm a czy wystarczy powinno jeśli każdy kawałek foli dobrze zagospodarujesz ;)



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl

 

 

cron