albo wezmę hidenau za 104zł ,albo dogadam się z Żabą
dzięki jeszcze raz ,treraz tylko zarobić na oponkę trzeba 



a me22 nawet jeszcze pojeździ dopóki nie kupię nowej oponki ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)


[/URL]

Może zamontuję do ogara pod aku na chwile aby tylko napompować i dzida 
modó³ wm mugen sport cdti
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości