




Mojego ferro to nic po prostu nic a nic nie widać z pod 'pierzynki'
(stary namiot
)

Bo mam fajnego pomysła tylko dawać foty 

filmik z zimowania maszyn czy sesji zimowej?

Dawajcie foty też w plenerze na śniegu 





co do zimowania to zapodam jutro bo już późno ![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości