wiekszosc oryginalna jedynie cyl. 60 ale nie chinski tylko Polski ale przypuszczam ze kolosalnej roznicy nie m,a
zaplacilem za niego tylko 120zl



wiekszosc oryginalna jedynie cyl. 60 ale nie chinski tylko Polski ale przypuszczam ze kolosalnej roznicy nie m,a
zaplacilem za niego tylko 120zl





No ja też simka zazdroszczę
Ale Baton mi wystarczy 

, ale simer idzie jak burza
Dzisiaj na mokrej od deszczu ziemi przygazowalem to kolo buzowalo niezle
( oczywiscie bez przegiecia mial moze z 3/5 obr; p )
a sprzedaje ze wzgledu na zarobek bo na 16 lat ( jeszcze tylko rok ) planuje zarobic tyle kasy aby mi starczylo na auto i motor 




,ostatnio sie dowiedzialem ze w tej wiosce sa jeszcze 2 simsony wiec wiesz
i moze nawet dla sb varadero poszukam 


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739

A jak z tym Varadero
Kupisz czy CBR 




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości