• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

[Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

[Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Macie może jakiś pomysł, za co, z czego można wykonać i jak podwiesić rejestrację gdy zlikwiduję całkowicie tylny błotnik?
Widziałem na allegro bodajże, takie gotowe, najczęściej ruchome podstawki pod rejestrację, ale nie mam pomysłu z czego można by coś podobnego wykonać, niekoniecznie ruchomego.

Proszę o jakieś rady ;)

Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, http://allegro.pl/uniwersalne-mocowanie-tablicy-i1676183944.html ja mam takie coś tylko że robione i jest git :D i błotnik oczywiście mam wywalony xd :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Alpen » ndz 17 lip, 2011

Chcesz całkowicie zlikwidować błotnik z nadkolem czy sam błotnik? Ja mam zostawione ok. 1.5cm błotnika z tyłu i tam jest dziurka od odblasku to tam trzymak własnej roboty przyczepiłem i do niego reje i jest git :) A i dobre to jest bo w każdej chwili mogę przyczepić błotnik na blaszki, trochę szpachli i jak nówka :)
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Właśnie coś takiego widziałem, tylko tak sobie myślę z czego takie coś mogę przerobić :d

Hmm... Trzeba będzie chyba skoczyć na złom :D:D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, ja to zrobiłem z blachy :D jak chcesz to mogę fote jutro cyknąć ? :D


Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

brukx pisze:Chcesz całkowicie zlikwidować błotnik z nadkolem czy sam błotnik? Ja mam zostawione ok. 1.5cm błotnika z tyłu i tam jest dziurka od odblasku to tam trzymak własnej roboty przyczepiłem i do niego reje i jest git :) A i dobre to jest bo w każdej chwili mogę przyczepić błotnik na blaszki, trochę szpachli i jak nówka :)


Wolałbym zdemontować niż go ciąć bo nie wiadomo jak to wyjdzie, a nie chcę kupować nowego błotnika :D

lukas15 pisze:jacus1994, ja to zrobiłem z blachy :D jak chcesz to mogę fote jutro cyknąć ? :D


Fajnie by było, gdybyś cyknął ;d
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez jacus1994, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

Błotnik zawsze możesz z blachy zrobić w ogarze fajnei by to wyglądało i jeszcze + nadkole :D

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Alpen » ndz 17 lip, 2011

jacus1994 pisze: Wolałbym zdemontować niż go ciąć bo nie wiadomo jak to wyjdzie, a nie chcę kupować nowego błotnika :D

Nie radzę, w tedy nie masz trzymaka do lampy, osłony na elektrykę, zamek i lampę od dołu, Też tak chciałem zrobi, zrobiłem nadkole z blachy i trzymak z blachy do lampy po czym zrobiło się zwarcie, potopiło kable od świateł z tyłu (dobrze że tata to elektryk) i przerywacz kierunkowskazów.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

brukx pisze:
jacus1994 pisze: Wolałbym zdemontować niż go ciąć bo nie wiadomo jak to wyjdzie, a nie chcę kupować nowego błotnika :D

Nie radzę, w tedy nie masz trzymaka do lampy, osłony na elektrykę, zamek i lampę od dołu, Też tak chciałem zrobi, zrobiłem nadkole z blachy i trzymak z blachy do lampy po czym zrobiło się zwarcie, potopiło kable od świateł z tyłu (dobrze że tata to elektryk) i przerywacz kierunkowskazów.


Jutro się temu przyjrzę, może uda się coś tam wymyślić... a jak nie to pod kosiarkę! :D

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Spidi67 » ndz 17 lip, 2011

ja wywaliłem cały błotnik a do blachy dorobiłem 3maki :) tylko, że cały schowek jak mokro to upaprany w piachu :P bo nadkola nie ma, ale bede robić z plexy takze wali mnie to xd
<troll>

Awatar użytkownika
varos4545
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: śr 06 lip, 2011
Lokalizacja: KamieĂą Pomorski

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: varos4545 » sob 20 sie, 2011

Miałem tak samo jak Spidi67 i ten syf był nie do zniesienia, też chciałem tam plexi włożyć ale w moim przypadku jeszcze podwyższenie amorków wchodzi w grę bo inaczej plexi nie włoże :P

Awatar użytkownika
m4niek
Majster
Majster
Posty: 135
Rejestracja: pt 27 maja, 2011
Lokalizacja: Jaworzno

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: m4niek » ndz 04 wrz, 2011

Lukas16 pisze:jacus1994, ja to zrobiłem z blachy :D jak chcesz to mogę fote jutro cyknąć ? :D


Możesz pstryknąć tą fote, bo nie chce przepłacać, a zetka ma dupcie jak twoj ; P
http://www.facebook.com/pages/Low-Mania ... 640?ref=hl ---> Zapraszam do lajkowania :)

"ÂŻycie jest za krĂłtkie, Âżeby na iskrĂŞ czekaĂŚ 2 obroty waÂłu!"

Sprzedom! : http://tablica.pl/oferta/romet-k-125-cz ... 1d3baaa8be ;)

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: PłanDeK » wt 29 lis, 2011

Ja chcę wywalić cały błotnik z nadkole tylko jak zrobić płaskie nadkole?
Obrazek
Obrazek
Obrazek
MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!

Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: Alpen » wt 29 lis, 2011

PłanDeK, Z plexi przyciemnianej wyciąć.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
PłanDeK
Specjalista
Specjalista
Posty: 243
Rejestracja: czw 17 lis, 2011
Lokalizacja: BiaÂła Podlaska

Re: [Ogar 900 Racing] Demontaż tylnego błotnika - problem z rej.

Postautor: PłanDeK » wt 29 lis, 2011

A no to ok. Gorzej tylko że ja tam jak coś wrzucę to potem nie będzie jeśli to coś małego. Chyba żeby schowek zostawić. Zobaczy się jeszcze cała zima :D. A przy okazji wywale te stare kierunki tylne i dam ledowe trójkąty :D.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

MotĂłr nie umiera!
MotĂłr jest wieczny!



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl