• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning Zipp Shock

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Rodey
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: czw 30 cze, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Rodey » ndz 10 lip, 2011

Oto pasek led w zippie shock umieszczony w przedniej lampie :) Obrazek
Ostatnio zmieniony ndz 10 lip, 2011 przez Rodey, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Lukas995 » ndz 10 lip, 2011

Rodey, Daj fotkę :D

Rodey
Uczeń
Uczeń
Posty: 31
Rejestracja: czw 30 cze, 2011
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Rodey » ndz 10 lip, 2011


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Lukas995 » ndz 10 lip, 2011

Rodey, no,no :D ładnie :D tuning zaczynasz widzę :D

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Żaba » pn 11 lip, 2011

Sweet tak trzymaj :D
Obrazek


Awatar użytkownika
ZiomeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1577
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: LLU

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: ZiomeK » pn 11 lip, 2011

Nice:)
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Szczepan » pn 11 lip, 2011

Ładniutko :D

Awatar użytkownika
Czyżu15
Weteran
Weteran
Posty: 603
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: FZI

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Czyżu15 » pn 11 lip, 2011

no no, uroczo ;p ładne białe światełko... ;d
only vag

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: DanielD16 » ndz 17 lip, 2011

Możesz wyrzucić te stare kierunkowskazy tylne i kup ledowe.Bo te seryjne beznadziejnie wyglądają. http://moto.allegro.pl/kierunkowskazy-k ... 48480.html
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez DanielD16, łącznie zmieniany 1 raz.
danielstreet

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

DanielD16, Ładne są tylko trochę drogie :/

DanielD16
Uczeń
Uczeń
Posty: 21
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: okolice Przeworska

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: DanielD16 » pn 18 lip, 2011

http://moto.allegro.pl/kierunkowskaz-ki ... 54908.html

ja mam takie,są tanie i dobrze sie trzymały aż do momentu kiedy kolega skoczył mi z motoru przy 50 km/h i urwał mi je.ale już przykleiłem:D
danielstreet

Goger
Specjalista
Specjalista
Posty: 185
Rejestracja: pt 20 maja, 2011
Lokalizacja: UlanĂłw

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Goger » pn 18 lip, 2011

DanielD16, a moze kolega przstraszył się lecącego obok smoka... Ja uważam że tuning wtedy jest dobry gdy jest oparty tylko i wyłącznie na swoich pomysłach, nie chodzi o to aby zrobić to co maja wszyscy, pojazd musi być unikalny

Awatar użytkownika
Favo
Weteran
Weteran
Posty: 294
Rejestracja: śr 19 sty, 2011
Lokalizacja: Grant

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Favo » pn 18 lip, 2011

Goger, też odnosisz wrażenie że , ktoś myśli jak właduje sporo kasy kupi i doklei pełno pierdół to pojazd lepiej będzie wyglądał , a efekt jest zupełnie inny ? :D

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Żaba » śr 20 lip, 2011

Nie rób z WT bo cię wszyscy wyśmieją rób wszystko ale z umiarem ;p
Obrazek

Awatar użytkownika
Mianusek
Weteran
Weteran
Posty: 347
Rejestracja: wt 20 wrz, 2011
Lokalizacja: Tczew

Re: Tuning Zipp Shock

Postautor: Mianusek » pn 03 paź, 2011

Mam takie pytanko dotyczace opon w zippie shock. Opony sa strasznie waskie i sa na nich dziwne oznaczenia z przodu 2.50 a z tyłu 2.75 jak mam to czytac w przełozeniu na wymiar opony bo chce założyc szersze bo na tych boje sie jeździc? Albo po prostu podajcie wymiary opon jakie moge założyc?
Zarabiaj na czytaniu emaili. Polecam bo sam z tego korzystam
http://www.ermail.pl/klik/UHJSY2AG



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl