filmik ok, czekam na odpowiedź prezesa






A pierwsi ostatnimi
, no ale czekamy na filmik prezesa! 







Filmik poprostu nie do opisania


Dzięki za opinie i myślę że jesteśmy lepsi od .com 



(jakby co na sprzedaż jest skuter)
może przez imageshack'a
Jak byś podał emaila to bym przesłał na pocztę Tobie i może lepsze by były
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość