• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » sob 16 lip, 2011

jacus1994, ee ostatnio jechała za mną szanowna "władza" <troll> i mnie nie zatrzymała :) może poprostu nie zwracają na to aż tak szczególnej uwagi xD

[ Dodano: |16 Lip 2011|, o 19:47 ]
jacus1994 co więcej gratuluje obsługi photo shopa widzę, że nieźle sobie w tym radzisz ;P
<troll>


Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Maciek » sob 16 lip, 2011

szczerze? SUPER to wyglada ;) !
Obrazek

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: kuba2354 » sob 16 lip, 2011

Ja bym go nie "oszpecał" naklejkami w stylu "tuning" "turbo" itp..

Czasza na czarno, lampę tylną od TZR, Aprilii SR 50 (2 kółka), inny tłumik np. od Pocket Bike`a podwójny i przerobić kolanko, żeby tłumik był z obu stron motoru. ;D

Ode mnie na tyle ^^. Pozdroo . ;D
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

No coraz ładniej to wychodzi :D

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Wilku1122 » ndz 17 lip, 2011

Wygląda prawie jak nor3ka ;P
PIEC!
Obrazek
Obrazek


Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: BeNeK » ndz 17 lip, 2011

Nie czepiają się kierunków w lampach ;)

Niektóre moto mają seryjnie tzn skutery bo motocykli to jeszcze nie widziałem z kierunkami w lampach :)

A ja proponuje inna tarcze licznika
Nadkole z plexi
Jakieś ładne malowanie jakie tobie się podoba
Większa pojemność jaka to zależy od cb :)
Rozwiercenie tłumika
Powiększenie schowka
Gniazdo zapalniczki
Szerokie oponki

i takie tam pierdoły np ala xenon jakieś ledy w liczniku czy postojówkach o ile będziesz miał i ogólnie co tobie się podoba ;)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...

Pozdrawiam BeNeK
Lewa !!

Awatar użytkownika
Diabolo
Weteran
Weteran
Posty: 519
Rejestracja: pn 17 sty, 2011
Lokalizacja: BiÂłgoraj

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Diabolo » ndz 17 lip, 2011

nie czytałem całego ale ja dał bym rurę w oplocie i jakąś fajne mugenke :
Moja ulubiona pozycja?
To pozycja za kierownicÂą mojego motoru
:D

Moja bestia xD
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/GB/Street/109128

Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Szczepan » ndz 17 lip, 2011

Ja tam bym dał nowe oponki, nowe podświetlenie licznika, może jakieś inne poszycie siedzenia :)

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » ndz 17 lip, 2011

a ja bym dał taki podwyższony tył taki ala zadupek ;P
<troll>

Awatar użytkownika
BeNeK
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 2584
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Nienadowa
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: BeNeK » ndz 17 lip, 2011

wymiana amorów tył na dłuższe i twardsze oraz usztywnienie przednich lag przez np dolanie po np 10ml na lage oleju silnikowego z ogarka :) Tylko nowego i najlepiej minerala :)
Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...



Pozdrawiam BeNeK

Lewa !!

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

To amory gazowe :D takie słitaśne niebieskie :D ładnie by było :D

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Niektórzy mnie chyba nie do końca zrozumieli prosząc o przeróbki koloru licznika czy innych tego typu rzeczy, bo niby jak mam to pokazać na tym rysunku? :D

Zachęcam również do komentowania tego, co już powstało, co się zmieniło ;)
Ostatnio zmieniony ndz 17 lip, 2011 przez jacus1994, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Lukas995 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, oklaski elegancko to zrobiłeś super wygląda :D

Spidi67
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1222
Rejestracja: wt 02 lis, 2010
Lokalizacja: ---

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: Spidi67 » ndz 17 lip, 2011

jacus1994, daj podwyższone siedzenie z tyłu
<troll>

Awatar użytkownika
jacus1994
Uczeń
Uczeń
Posty: 27
Rejestracja: pt 15 lip, 2011
Lokalizacja: PoÂłczyn-ZdrĂłj
Kontaktowanie:

Re: Dorzuć swój pomysł w tuningu wizualnym Ogar 900 Racing !

Postautor: jacus1994 » ndz 17 lip, 2011

Spidi67, w ten sposób? <radocha> <radocha>
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl