• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tuning wizualny kinroad

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Tuning wizualny kinroad

Postautor: michal52 » pt 15 lip, 2011

witam jaki proponujecie tuning wizualny kinroada xt50py tak do 150zł.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Awatar użytkownika
stepien0601
Weteran
Weteran
Posty: 481
Rejestracja: śr 08 cze, 2011
Lokalizacja: KoczaÂła

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: stepien0601 » pt 15 lip, 2011

kup naklejki za 150 zł, a tak serio to sam pomyśł co chcesz mieć i przeszukaj fora i allegro, a nie tylko fote wkleisz i wszyscy myślisz, że bd ci odpisywać? RUSZ TYM CO NOSISZ NA SZYI.

michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: michal52 » pt 15 lip, 2011

no tak myslałem nad obkleieniu bocznych plastików folia carbonową a co sądzicie o paskach na kołach i carbonowych kierunkach???

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Brunon K ver. 205 » pt 15 lip, 2011

Enduro S51 - jak Simson. :) A co do tematu to proponuje przemalowanie plastików na jakiś szpanerski kolor, albo jakieś wzorki. Do tego naklejki, ale bez przesady, żeby nie było WT. Można dorzucić kierunkowskazy o ciekawym kształcie, lub lusterka, albo jakieś paski na koła. Jest dużo możliwości. :)
Ostatnio zmieniony pt 15 lip, 2011 przez Brunon K ver. 205, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Lukas995 » pt 15 lip, 2011

-kierunkowskazy (najlepiej led)
-paski na koła mozna ale niewiem czy będzie to dobrze wyglądać :P
-jakieś manetki fajne
-kozackie lusterka :D
-stożka
i ja bym z tego zrobił SM :D szosowe opony i wywalić błotnik z tyłu :D miodzio by było

ps. ściąg tą naklejke S51 bo to nie SIMSON!!! <lol>


Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Maciek » pt 15 lip, 2011

Marcin 205 pisze:Enduro S51 - jak Simson
no naklejki z simsona na crossa :D mozesz dodac paski na kola, wypolerowac felgi itp ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Lukas995 » pt 15 lip, 2011

Jeszcze mozna przyciemnić lampe z tyłu , a do przodniego reflektora żarówkę a'la Xenon :D

michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: michal52 » pt 15 lip, 2011

i 150zł starczyło by ??http://moto.allegro.pl/filtry-stozki-sk ... 18245.html czy ten stożek był by dobry???

[ Dodano: |15 Lip 2011|, o 20:02 ]
lukas15-mógł byś mi bardziej wytłumaczyć jak go przerobić na SM???

Awatar użytkownika
Brunon K ver. 205
Weteran
Weteran
Posty: 559
Rejestracja: pn 27 gru, 2010
Lokalizacja: Siedlce

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Brunon K ver. 205 » pt 15 lip, 2011

michal52, może i by pasował, ale lepiej kupić gąbkowy, a nie siatkowy, bo przepuszcza miej syfu. Czy 150zł by starczyło? To zależy co wybierzesz. Naklejki nie są drogie, a opony już tak. :)
Obrazek
EMO

michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: michal52 » pt 15 lip, 2011

ale wystarczyło by tylko opony wyminic czy felgi tez??

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Szczepan » pt 15 lip, 2011

michal52, tylko opony wystarczy wymienić :D

michal52
Uczeń
Uczeń
Posty: 41
Rejestracja: ndz 26 cze, 2011
Lokalizacja: nikad

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: michal52 » pt 15 lip, 2011

jednak nie będę malował moto obkleję go folia termoplastyczna

Awatar użytkownika
Maciek
Weteran
Weteran
Posty: 467
Rejestracja: śr 29 cze, 2011
Lokalizacja: KÂłodzko

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Maciek » pt 15 lip, 2011

jak wszystko ta folia ala 'carbon' jak sie domyslam obkleisz to bedzie lipnie wygladac.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Lukas995 » pt 15 lip, 2011

Tylko nie które elementy obklej :P A co do SM super Moto :D
To jest taki niby Cross na szosowych oponach , i różni się tam jeszcze kilkoma rzeczami :D

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: Tuning wizualny kinroad

Postautor: Stunti » pt 15 lip, 2011

A ja ci polecam wsadzić koła od tzr :)
Obrazek



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl