No i prezes foty daj 



No i prezes foty daj 


.
Przypominam filmik robiony na szybko, więc na pewno prezes zrobi lepszy



http://www.youtube.com/watch?v=ihWY2Dbvq9g Wiem walnąłem się przy androlu, napisałem andro, ale to poprawie jak chcecie

z mojej strony to sum 41 - noots 
modó³ wm mugen sport cdti


akurat przy moi ogi jest fajny moment w muzyczce




Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości