• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Olo » śr 06 lip, 2011

Zdjęcia, bo nie będziemy pisali że masz fajnego simka <rotfl> !!
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej


Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: kuba2354 » śr 06 lip, 2011

Ja również czekam na fotki . ;P
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

kuba2354, chyba każdy czeka na foty tego Simsona :D

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Wilku1122 » śr 06 lip, 2011

Chyba nie każdy musi pisać to samo ze czeka na foty...Doda to bedą ale coś się do tego nie pali
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Stunti
Weteran
Weteran
Posty: 699
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Grajewo

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Stunti » śr 06 lip, 2011

Rób zdjęcia, bo jak nie to ja przyjadę tam o b i sam je zrobię :)
Obrazek


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: to&owo » pt 08 lip, 2011

skończcie spamować

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: RADI » czw 14 lip, 2011

A wiec sprawa z simkiem narazie stoi w miejscu bo czekam na nowe kolo opone ( lekka kostka enduro <cwaniak2> ) no i nowy gaznik ;P

Wiem, wiem, wiem ... zabijecie mnie bo jeszcze fotki nie zrobilem ale zapomnialem o tym na serio :P dzisiaj jak bd mial chwile wolna to zrobie bo simson aktualnie stoi u mojego ojca na wsi xd

No i dobra nowina ;d
w sobote prawdopodobnie ( nie mowie ze na 100% ) kupie 3 simsony za 800zl ;p
1 - caly z papierami na chodzie
2. w czesciach z papierami nie na chodzie
3 - w czesciach bez papierow nie na chodzie :P
Pozaym dojdzie jeszcze ogar 200 tylko czekam az syn wlasciciela podpisze umowe bo nie jest w miescie .
No i interes zrobie swietny na tym JESZCZE go nie kupilem a juz go sprzedalem za 500zl xDD ( daje za niego 200zl )
U tego samego faceta co ma tego simsona kupuje ( od jego syna ) MZ ETZ 150 ;dd oryginal w 100% sprawna i moj ojciec daje mu za mz jakies kkolo do traktora 2x i blotniki i gites ;d
No i on powiedzial ze dorzuci jakies kymco ale jakie to nie wiem xd Wiem ze w sobote po to jade ;P

Simsony bd robic 2 simki sprzedam a 1 bez papierow zrobie dla siebie na pola :P

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 10:42 ]
Up. Dostalem kolo do simsona ;D A wlascicwie to do ogara xd ale opona i detka jest do simsona i to sie liczy ;D

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 10:43 ]
Bo tamta jest zjechana od palenia laczka -.-
dzisiaj zrobie fotki ale nie wysmiewajcie mnie ;p bo troche rzeczy jest do zrobienia i MASA drobiazgow jutro bd go rozbieral do golej ramy i czyscic/ malowac rame :p

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 10:47 ]
Uprzedzam pytania dotyczace po co mi bedzie tyyle motorow .
A wiec na handel, za rok bede zdawal A1 i planuje kupic CBR lub Varadero ;)
a wiadomo wole kase zarobic w tym sposob bo tak sobie grzebac .

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » czw 14 lip, 2011

To będziesz miał tych motrów xd tylko o fotach nie zapomnij... :D

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » czw 14 lip, 2011

No podziwiam cię tyle moto na raz kupić i sprzedać za jednym zamachem :) To trzeba mieć łeb do takich interesów :D No ale teraz czekamy na foty wszystkich sprzętów albo chociaż Simsona :D

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: RADI » czw 14 lip, 2011

No fotke simsona dzisiaj zapodam ;0 Spokojnie :p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » czw 14 lip, 2011

To jak bd miał te wszystkie motory to "szrot będziesz mógł zrobić" :P żartuję oczywiście :D ale komis motocyklowy możesz haha :D Czekam na foty... :D

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Żaba » czw 14 lip, 2011

E fajnie ci zdawaj A1 i kupuj Varadero komfort jazdy duży i tak bardziej w trasę. A simsony dla mnie to są motorki które były fajne 20lat temu teraz jak to widzę to mnie odrzuca pewnie zostanę skrytykowany ale każdy ma swoje zdanie :D Lecz ja do tłuczenia się po polach to jest idealny ha ha
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Szczepan » czw 14 lip, 2011

Żaba, do tłuczenia po polach to najlepsza jest WSK zębatka z tyłu od Ogara200 i kostka z tyłu :D To idzie dopiero w terenie :P

Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: RADI » czw 14 lip, 2011

Żaba, Szczepan, Uwieżcie mi że na tym simsonie się jeździ lepiej niż na CPI SM 50 ;) Wiem bo jeździłem na tym wiadomo am6 ma odejście lepsze i moc też ale niewygodne ;/ po 1h jazdy du** napieprza a na simku ? Wygodna kanapa jak na simsona przystało ręce ma się szeroko więc można dobrze balansować .

Więc oto nowa opona do simsona :) Niemiecka kupiona u mnie w miescie za 110zl a ja cale kolo kupilem praktycznie za 20zl ;D
Koło jest od OGara a opona od simsona - no i nawet dobrze bo w moim kilku szprych brakuje ale za to widać jeszcze ładny chrom ;P
Opona miała być typowo terenowa ale jest taka pół na pół i na szose i w lekki teren i mi to nawet bardziej pasuje :)

http://w144.wrzuta.pl/obraz/8Skp9gC5TCm/kolo02
http://w144.wrzuta.pl/obraz/9vP6kaonaa2/kolo01
Opona jest nowa ale po prostu jest bardzo zakurzona i brudna ...


P.S Na serio sory za to że nie dodaje fotki simka ale simek akutaulnie stoi w garazu na wsi a ja u mnie w chacie jestem jak kolo wyprostuje tzn. wahacz to wtedy przyjade do miasta ;)

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 17:55 ]
P.S.2 Simson wyglada tak samo jak ten :
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 40&bih=807



Tylko że jest ciemno zielony i rama czarna, nie rzuca sie tak w oczy jak ta czerwona ;P

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 17:56 ]
Jest to wersja bez platynek ;p - elektoronik czy jakos tak xd

[ Dodano: |14 Lip 2011|, o 18:05 ]
Mam proźbę może ktoś odswieżyć temat bo nie jest do konca rozwiązany ? :)
http://forum.moto-4t.pl/125cm3-w-4t-por ... 558,15.htm
Z góry dzięki

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: SIMSON S53 - RADI'ego ;ddd

Postautor: Lukas995 » czw 14 lip, 2011

Fajny tylko ta owiewka... nie podoba mi się :D a tak po za tym zajebiście wygląda taki "crossik" :D



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl