Kupiłem go za 200 zł z dokumentacją, Gdy go przywiozłem do domu nie miał rączki od hamulca przedniego, tylna opona do niczego się nie nadawała, a w gaźniku było tyle brudu że nie opłacało się go czyścić i kupiłem nowy, chiński. Zarejestrowałem go i jeździłem nim ponad rok. Ogar był mało awaryjny i dzień w dzień nim jechałem na krotką przejażdżkę. Ogar pali od kopa tylko że aktualnie nie mam benzyny
Postanowiłem że przywrócę go do życia i trochę wyremontuję. Wczoraj wyprowadziłem go z garażu i umyłem gdyż ponad rok stał i tylko się kurzył. Teraz nie wiem czy dawać nowy lakier czy zostać przy oryginalnym
Więc teraz wrzucę parę fotek
No i to by było na tyle
Wyraźcie swoje opinie jak chcecie
W czasie prac będę dodawał następne fotki 




![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)





[/URL]
Ale jak będzie kasa to może się go zrobi

