• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Ogar 200- Szczepan :D

Zaprezentuj swoją maszynę.
Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

Jest to mój pierwszy motorower jaki miałem ;) Kupiłem go za 200 zł z dokumentacją, Gdy go przywiozłem do domu nie miał rączki od hamulca przedniego, tylna opona do niczego się nie nadawała, a w gaźniku było tyle brudu że nie opłacało się go czyścić i kupiłem nowy, chiński. Zarejestrowałem go i jeździłem nim ponad rok. Ogar był mało awaryjny i dzień w dzień nim jechałem na krotką przejażdżkę. Ogar pali od kopa tylko że aktualnie nie mam benzyny ;)
Postanowiłem że przywrócę go do życia i trochę wyremontuję. Wczoraj wyprowadziłem go z garażu i umyłem gdyż ponad rok stał i tylko się kurzył. Teraz nie wiem czy dawać nowy lakier czy zostać przy oryginalnym :) Więc teraz wrzucę parę fotek :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

No i to by było na tyle :) Wyraźcie swoje opinie jak chcecie :D W czasie prac będę dodawał następne fotki :)


Awatar użytkownika
Darvix
Weteran
Weteran
Posty: 331
Rejestracja: wt 22 mar, 2011
Lokalizacja: CzerniejĂłw(Serniki)
Kontaktowanie:

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Darvix » śr 06 lip, 2011

Fajny. Ja bym dał lakier czerwony albo zielony ;]

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

DamixRacing, ja myślałem nad niebieskim ale chyba pomaluję go w oryginalnym kolorze ;p

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Lukas995 » śr 06 lip, 2011

Szczepan, Tak niebieski będzie dobry :) te ogary są za***iste xd :D

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Żaba » śr 06 lip, 2011

NO zaczepiste lukas15 najlepszy guliwera ten widzę w bdb stanie mój to była parodia ale jeździł wyremontuj go i daj do domu na wystawę :P
Obrazek


Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Olo » śr 06 lip, 2011

Fajnie że bierzesz się z renowację starych sprzętów ;) Ja mam jawę z tym silnikiem, więc jakbyś miał jakieś pytania to chętnie pomogę. Ogar naprawdę robi niezłe wrażenie ;)
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607
Obrazek[/URL]
Motocykl jest bogiem,
prêdkoœÌ na³ogiem
Pal gumĂŞ i szalej,
nie myÂśl co dalej

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

Dzisiaj zdejmę wszystko i ramę wyczyszczę po widzę że ładnie tam brudna jest :P Nie wiem dlaczego ale ten motor ma coś w sobie :D
Ostatnio zmieniony śr 06 lip, 2011 przez Szczepan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Lukas995 » śr 06 lip, 2011

Szczepan, Ogary 200 są za***iste :D ja chyba też zacznę swojego składać bo mam ramę i silnik tylko papierów brak no i dużo rzeczy trzeba do niego ... ;/ Ale jak będzie kasa to może się go zrobi :D

Awatar użytkownika
kuba2354
Weteran
Weteran
Posty: 303
Rejestracja: pt 03 gru, 2010
Lokalizacja: za 300 m. skrĂŞĂŚ w prawo
Kontaktowanie:

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: kuba2354 » śr 06 lip, 2011

lukas15, Ogary są super. Zawsze chciałem takiego. :)
A jak te silniki wyglądają z awaryjnością? ;>
A kup sobie Lukasz ramę z papierami. ;)
HONDA !

2T mooooc xd

http://zyciebikera.blogspot.com/ <-- mĂłj blog. : )

Awatar użytkownika
Wilku1122
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 973
Rejestracja: śr 01 gru, 2010
Lokalizacja: Kluczbork

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Wilku1122 » śr 06 lip, 2011

Miałem takiego samego właśnie w malowaniu niebieskim super te ogarki sie prezentują odpicuj go do stanu salonowego to będzie coś pięknego ;)
PIEC!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Lukas995 » śr 06 lip, 2011

kuba2354, Poszukam w okolicy może gdzieś jakaś będzie jutro albo w tym tygodniu szukam silnika i jazda :D

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

kuba2354, te silniki nie są chyba bardzo awaryjne. Jeździłem Ogarem ponad rok i żadnych przygód nie miałem. Tak to tylko świeca bo miałem starą :) Nie no ja chciałbym żeby on był w stanie salonowym. Muszę z ojcem pogadać o tym czy mogę pomalować czy tylko zaszpachlować zagięcia i pomalować na oryginalny pomarańczowy :D Zobaczymy na razie rozebrałem już pół Ogara i potem idę go dalej rozbierać :P

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Pawlos312 » śr 06 lip, 2011

Szczepan, z tego co czytałem jak interesowałem się motorkami z PRL to te silniki są bardziej awaryjne niż np. polski 023. Co do motorku to ekstra. To jest oryginalny kolor? Jeżeli tak to bym go tak zostawił, bo na mocno zniszczonego nie wygląda.
Obrazek

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Szczepan » śr 06 lip, 2011

Pawlos312, nie wiem czy są awaryjne tak bardzo ale mi się na razie nie psuł, A kolor jest oryginalny ale muszę zaszpachlować zbiornik bo jest powgniatany i gdzie nie gdzie farby nie ma :)

Awatar użytkownika
Olo
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: sob 01 sty, 2011
Lokalizacja: ÂŁĂłdÂź, retkinia

Re: Ogar 200- Szczepan :D

Postautor: Olo » śr 06 lip, 2011

Moją jawą z tym silnikiem co ogar to aż strach mi do sklepu jechać 2km bo zawsze coś się zjebie :/ Ale jak ktoś jest dobrym mechanikiem to sobie poradzi ;)
Ostatnio zmieniony śr 06 lip, 2011 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Shock/109607

Obrazek[/URL]

Motocykl jest bogiem,

prêdkoœÌ na³ogiem

Pal gumĂŞ i szalej,

nie myÂśl co dalej



Wróć do „Nasze motocykle”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl