• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

przerywacz kierunkowskazów..:D

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: FERROSRIDER » śr 06 lip, 2011

Otóż mam taki problem.. niechcący polałem sobie kierunkowskaz rozpuszczalnikiem i zrobił się matowy i brzydki,, więc wpadłem na pomysł że kupie sobie te http://allegro.onet.pl/kierunkowskaz-ki ... 05428.html
kierunki nie takie złe..kolega w tzr je ma i sobie chwali.. a pytanie takie do was, czy w tych kierunkach trzeba zmieniać przerywacze...moje ferro ma przerywacz o 2 pinach,,
Obrazek


Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: Lukas995 » śr 06 lip, 2011

FERROSRIDER, Trzeba zmienić przerywacz na inny na taki specjalny do Ledowych kierunków :D http://allegro.pl/uniwersalny-przerywacz-kierunkowskazow-led-2-piny-i1684116267.html narazie taki znalazłem potem Ci poszukam tańszego :D

Awatar użytkownika
Żaba
Weteran
Weteran
Posty: 609
Rejestracja: wt 05 lip, 2011
Lokalizacja: Sanok

Re: przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: Żaba » śr 06 lip, 2011

Przerywacz jest tego przyczyną musisz jednym słowem kupić elektroniczny i już na pewno będzie dobrze działać :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: Lukas995 » śr 06 lip, 2011

Znalazłem tańszy Przerywacz Led :D

FERROSRIDER
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: Czerwionka

Re: przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: FERROSRIDER » śr 06 lip, 2011

lukas15, Dzięki,,masz piwko i pomógł :D ja czekam jesszcze na odpowiedź z pobliskiego serwisu a jak nie to tego zamawiam..można zamknąć
Obrazek


Mendzio96
Uczeń
Uczeń
Posty: 34
Rejestracja: wt 05 kwie, 2011
Lokalizacja: Gniezno

Re: przerywacz kierunkowskazów..:D

Postautor: Mendzio96 » śr 06 lip, 2011

Nie polecam tylko tego sprzedawcy, czekam już drugi tydzień na właśnie te kierunki i nic, na dniach będe do niego pisał co się dzieje.



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl