On skończy film a wy z zapytaniem o zdjęcia
A ty prezes, nie w internacie?



On skończy film a wy z zapytaniem o zdjęcia
A ty prezes, nie w internacie?




można sie jeszcze dołączyć do filmu?:) piszcze na gg po fotki 

Który lepszy. Co o tym sądzisz? Oczywiście obydwa będzie można oglądać.



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości