Chłopaki nie chce mi się czytać od początku tematu ale mam problem
Cały czas ćwiczę by przybrać masy mięśniowej ale nie za bardzo mi to wychodzi
Ćwiczę na sucho bez żadnych białek itd to co biorę to wraz z pokarmem
Jem w miarę sporo mięsa a szczególnie ryb i pijam mleko ale nie za dużo bo tłuste
Nie mam anie sprzętu do ćwiczeń ani żadnego planu jak tego dokonać ani kasy na sprzęt ani dostępu do siłowni
Macie jakieś pomysły czy coś??? Bo mi się już skończyły a jak nie widzę efektów ciężkiego wysiłku dzień w dziej przez chyba już ponad 6 miesięcy to mi się już nie chce -.- Help!!! Już mówię że nie za bardzo jestem skłonny do jakiś tabletek chyba że będzie coś dobrego i taniego co można nabyć np w aptece ew na allegro
Help!!!

Motocykl - uzaleÂżnia, pochÂłania czas i pieniÂądze, a czasem i nawet jest waÂżniejszy niÂż wÂłasna kobieta...
Pozdrawiam
BeNeK
Lewa
