żeby wrócić do formy i wgl przyzwyczaić sie, ze tego dnia o tej godzinie cwicze i nie olewac
(ja dzis sie zasiedziałęm przed kompem
przypomniało mi sie ze mam trening to zapie*dalałem jak glupi
)
Kreatynka przy dobrym planie da duzo siły i masy to fakt
a bcaa pomoze uzepelniac węglowodany, których bardzo potrzeba po wymęczającym treningu
- energia tak jakby
ale poczekajmy niech sie wypowie speeder nasz forumowy znachor w tych sprawach xD







jest niezłe,masz dużo energy na treningu i możesz trochę dłużej tyrać ,bo jest moc 