• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Wszelkie przeróbki dzięki którym nasza maszyna nabiera charakteru.
Awatar użytkownika
robertwwl34
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: pn 27 cze, 2011
Lokalizacja: WoÂłomin

Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: robertwwl34 » pn 27 cze, 2011

jak w temacie co myslicie o Tłumiku CBR 1000 w zumico gr 500??? :]


to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: to&owo » pn 27 cze, 2011

średni pomysł :D

Awatar użytkownika
robertwwl34
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: pn 27 cze, 2011
Lokalizacja: WoÂłomin

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: robertwwl34 » pn 27 cze, 2011

Własnie widziałem takiego gr z takim tłumikiem na zlocie ostatnio i zaj..iście wyglądał:)

a że posiadam taki tłumik http://allegro.pl/wydech-do-cbr-954-rr- ... 12652.html
myślę nad zamontowaniem go.
dlaczego średni pomysł???
Ostatnio zmieniony pn 27 cze, 2011 przez robertwwl34, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: Lukas995 » pn 27 cze, 2011

Jeżeli nie jest dużo większy od twojego wydechu to może fajnie wyglądać! :D
Ostatnio zmieniony pn 27 cze, 2011 przez Lukas995, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Bastian
Specjalista
Specjalista
Posty: 160
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: Bastian » pn 27 cze, 2011

lukas15, Napisał, że posiada taki tłumik wiec nie musi go kupować ,a co do wydechu to ciekawy pomysł może to fajnie wyglądać i brzmieć.


Awatar użytkownika
robertwwl34
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: pn 27 cze, 2011
Lokalizacja: WoÂłomin

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: robertwwl34 » pn 27 cze, 2011

jest sporo większy:) ale jak widzialem chłopaczka na zlocie to elegancko wyglądał:)
a jak myslicie spadku mocy itp nie będzie?

i może orientujecie się czy w serwisie nie będą mieli problemów z gwarancja jak tłumik przerobie??
Ostatnio zmieniony pn 27 cze, 2011 przez robertwwl34, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Szczepan
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1273
Rejestracja: pn 21 mar, 2011
Lokalizacja: KoÂłacinek

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: Szczepan » pn 27 cze, 2011

Bastian, bass to on będzie miał ładny przy taki tłumiku :) Mój kolega przy CBR 125 ma LeoVince to już ładnie mruczy :D

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: Lukas995 » pn 27 cze, 2011

Spadku mocy napewno nie odczujesz :D a co do gwarancji to może być różnie :)

Awatar użytkownika
robertwwl34
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: pn 27 cze, 2011
Lokalizacja: WoÂłomin

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: robertwwl34 » pn 27 cze, 2011

własnie ta gwarancja...

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: to&owo » pn 27 cze, 2011

wołomin :p to ze 120 km ode mnie :Pale wracając do sprawy ,nie przejmuj się tą gwarancją :P
większość serwisów ma gdzieś to wszystko . a moim zdaniem nie będzie wyglądać ciekawie ,bo będzie za dużę względem moto.

Awatar użytkownika
Lukas995
Zasłużony
Zasłużony
Posty: 2524
Rejestracja: pn 29 lis, 2010
Lokalizacja: Besko

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: Lukas995 » pn 27 cze, 2011

robertwwl34, Ściąg na chwilę stary wydech i przyczep (np. drutem) nowy wydech i po sprawie :D Jak Ci się będzie podobać to dasz sobie ten wydech , a jak nie to zostawisz stary :P

Awatar użytkownika
robertwwl34
Majster
Majster
Posty: 94
Rejestracja: pn 27 cze, 2011
Lokalizacja: WoÂłomin

Re: Tłumik CBR 1000 w zumico gr 500

Postautor: robertwwl34 » czw 30 cze, 2011

dzieki dzieki za odpowiedzi a dla Ciebie lukas15 piwko za podpowiedź o założeniu na chwile :) można zamykać pozdro



Wróć do „Wizualne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl