









Zapewne wszystko da się zrobić 

![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)






andyhetman pisze:a może radioparty.pl?
tam różne electro lecą niektóre dobre nutki
Najlepsza muzyka dla mnie 

a nie jakies tam wycie...
Ale znowu radio moze byc dla niektorych klopotem z racji limitow internetowych, np, ja mam limit miesięczny do 3gb. A takie radio moze troche zżerac limitu 

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości