Chcemy abyście opisali nam swoje opinie na jego temat.
Z naszych argumentów to:
- dobra znajomość na naszych silniczkach i nie tylko
- powaga i szczerość w pisaniu postów
- niekaleczenie ojczystego języka
- niemieszanie się w żadne wojny forum vs forum konkurencji
To niektóre rzeczy, które nas do niego ,,przyciągają''
Czekamy na wasze wypowiedzi





Jak dla mnie spoko 
![:] :]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/kwadr.gif)






całej