ja proponuje tak: koszulka czarna + białe napisy z przodu Moto4t-Pl , z tylu swoj nick albo naodwrot
jak ktos ma jakis pomysl to prosze przedstawiac 



jak ktos ma jakis pomysl to prosze przedstawiac 


[/URL]

a pozatym nawet takie duze strony/portale jak chociazby scigacz.pl maja koszulki jedynie z napisem scigacz.pl i swoim logiem (ten taki kask z irokezem
) bialy na czarnej koszulce i nic wiecej
ew. proponuje wymyslic jakies male fajne logo 



i taki tez projekt zrobie na wieczór
lewej czy prawej mogl by tez byc nick uzytkownika np 








[/URL]

[/URL]Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości