




---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
No ja nie chcę żeby mi to świeciło na 500km tylko żeby ładnie silnik eksponowało
Pavaczek dał za swoje 6 czy 7 zł a jak ładnie dają 

Kurde i nie wiem teraz czy zamawiać czy nie...

Tylko są dwie sprawy:



(nie żebym rozkazywał
)

zacznijcie pisać drzewko świąteczne





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości