Wielki pozytyw dla usera mateusz167. Zakupiłem od niego telefon, na fotkach wyglądał nie za ciekawie lecz w realu ma tylko zdartą klawiaturę. Wszystko działa bezproblemowo. Jak najbardziej polecam prowadzenie transakcji z tym userem.
Aż ciśnie mi się na klawiaturę... Co to za telefon? I za ile poszedł?
"Z religiÂą czy bez, dobrzy ludzie bĂŞdÂą postĂŞpowaĂŚ dobrze, a Âźli – Âźle, ale zÂłe postĂŞpowanie dobrych ludzi jest zasÂługÂą religii." - Steven Weinberg
Ziom97, K770i, 90zł + przesyłka jeżeli dobrze pamiętam. Ładowarka, słuchawki i kabel USB prawie wcale nie używane + karta pamięci 1GB. A i miał simlocka w erze ale zdjąłem go za 15zł.