Dzisiaj kupuje od kumpla apke RS 50, i mam jedno pytanie ...
Czy jest jakiś czas na przerejestrowanie motoru ?
Bo zanim matka mi przerejestruje to troche czasu minie
A nie wytrzymam tylko na nią patrzyć
Proszę o normalne odp. tzn . nie "chyba tak " musżę to wiedzieć na 100%






