http://promo.dunlopmotorcycle.eu/pl/
1. A
2. C
3. B
Ja już swój dostałem, tank dobrej jakości, więc jak za darmo dają to trzeba brać.
A tak wygląda:
Ps. Posta skopiowałem z innego forum
Właśnie wypełniam ankiete i bd czekał na paczke 



Właśnie wypełniam ankiete i bd czekał na paczke 




Bastian pisze:GrzesQ,Po odpowiedzi na pytania i wypełnieniu danych wyskoczyło okienko do wybierania opon wedle modelu pojazdu, ale musze na e-mailu sprawdzić czy tam nic nie przyszło.






[/center]


---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739


[/URL]

jak przyjdzie to spoko a jak nie to trudno nic nie tracę 
---> http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Kin ... -50/122739
.Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości