http://allegro.pl/silnik-125-ccm-komple ... 68357.html
Jeszcze nie przyszedł ale mam pytanie a raczej 2:
1.Czy ładowanie będzie aby tylko światła świecily? nie chodzi mi o niewiadomo co, poprostu aby jakoś to chodziło.
2. Czy ciężko bd się połapać przy podłączeniu modułu i iskrownika? Bo tam same niebieskie kabelki a u mnie różno kolorowe. Może jakoś się w tym połapie.
Silnik jak zapewniał mnie sprzedawca powinien być jutro najpóźniej pojutrze. Jkbc to dam znać jak z elektryką.
aha i czy kogoś złapała policja na takim silniku? wiecie ja się nie boje ale jednak warto wiedzieć. Napis sobie zetre i gitara





![;]](https://forum.moto-4t.pl/images/smilies/krzywy.gif)




Silnik już mam, założyłem, odpaliłem i światła są jebitnie słabe 