




Pawlos312 pisze:Ja tam nie przepadam za neonami... Uważam,że to wieś, ale to tylko moje zdanie.


zamawiam takie ze 3 tylko białe i montuje do samochodu bo nie mamy podświetlenia w bagażniku to się zrobi takie coś.
Będą zamontowane do półki. W miarę to będzie wyglądało? Oświetli bagażnik w Skodzie Fabii Hatchback http://img225.imageshack.us/i/dsc056701024x768.jpg/
Jak planujesz podpiąć je do instalacji?

ja to wam powiem, że mój tata krytykuje wszystko dosłownie, co mu wspomnę o czymś do Ferro, to on już tak krzywo patrzy 

kuba2354 pisze:Pawlos312 pisze:Ja tam nie przepadam za neonami... Uważam,że to wieś, ale to tylko moje zdanie.
Popieram. Moim zdaniem to też wieś.


Tylko jaki colour? No i mam konto na allegro, pasowałoby coś kupić 





Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości