W sobotę aku odkręcam 



W sobotę aku odkręcam 




A trzeba odkrecać linke licznika i od obrotka te kable?
potem zdejmujesz tarczę ta gdzie masz skalę i pod tą tarczą są już żaróweczki...



A ile wy ich tam macie?
i nie tyle że pełno kabli masz i później że aku jest słabe.

Moim zdaniem masakra

haahahah no to ten ogar wygląda już w 100% jak drzewko świąteczne
(żeby nie napisać choinka, żeby nie było D: )


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości