• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Rozmowy o motoryzacji.
to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: to&owo » ndz 17 kwie, 2011

brukx pisze:Podejrzewam że i tak by nikt bez kasku 50km/h nie przekroczył bo by łzy leciały jak poje***e ;)

ja miałem 120 km/h cb 500 bez kasku xD
a moim zdaniem troche by się kretynów przerzedziło i były spokój :D


H3PQ
Uczeń
Uczeń
Posty: 25
Rejestracja: pt 01 kwie, 2011
Lokalizacja: SK

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: H3PQ » ndz 17 kwie, 2011

speeder pisze:
brukx pisze:Podejrzewam że i tak by nikt bez kasku 50km/h nie przekroczył bo by łzy leciały jak poje***e ;)

ja miałem 120 km/h cb 500 bez kasku xD
a moim zdaniem troche by się kretynów przerzedziło i były spokój :D


To musiałeś nieźle się za owiewke chować :]

A nie pomyślałeś że może nie od razu by się wszyscy pozabijali? 50% by było warzyw na utrzymaniu państwa i karku rodziny...

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: to&owo » ndz 17 kwie, 2011

w cb 500 nie ma owiewki xD
faktycznie masz racje,w sumie najbardziej by ucierpiała rodzina.

Awatar użytkownika
Pawlos312
Weteran
Weteran
Posty: 630
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: ZamoœÌ

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: Pawlos312 » ndz 17 kwie, 2011

Ten Pan chyba upadł na głowę... Jazda bez kasku, prawo jazdy od 13 lat? Coś mu się popierniczyło. A tak w ogóle to mógł umyć tą swoją Zetkę do wywiadu.
Obrazek

H3PQ
Uczeń
Uczeń
Posty: 25
Rejestracja: pt 01 kwie, 2011
Lokalizacja: SK

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: H3PQ » ndz 17 kwie, 2011

Mógł umyć.. naciągnąć łańcuch... naprawić prawy kierunkowskaz przedni i zamontować prawe lusterko.. Oszołom i tyle <rotfl>


Awatar użytkownika
tomek96
Majster
Majster
Posty: 77
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: CheÂłm

Re: Janusz Korwin-Mikke o motocyklach

Postautor: tomek96 » ndz 17 kwie, 2011

Jako minister transportu może by się nie sprawdził ale spoty wyborcze miał za*ebiste.Weźcie kije i ich pogońcie! albo "jak państwo bedzie włazić w rodzine to rodzina zdechnie :D gość gada dobitnie i czysto po polsku a nie tak jak Tusk.
Ostatnio zmieniony ndz 17 kwie, 2011 przez tomek96, łącznie zmieniany 1 raz.



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl