ale spojrz na fote, tam jest tylko jakby siedzenie wypchane bardziej z tyłu.
Własnie zeby dalo rade jakos siedzenie ten koniec bardziej wypelnic jakas pianka czy cos.
ja jak tylko zdobędę mate szklaną to takie coś robię .z tym,że ja zamierzam zrobić zdejmowane bo często pasażera wożę. można byy było zbudować taki szkielet w kształcie zadupka ,założyć go naładować w niego pianki montażowej ,potem go zdjąć (ten szkielet ) i ładnie papierem ściernym ,potem szpachlą i pomalować . z tym że szkielet od środka trzeba by było czymś posmarować ,żeby nie przykleiła się pianka
ogólnie x1 się ładnie prezentuje szkodza że takiej nigdzie w polsce nie ma z tymi częściami jest wielki kłopot wielu ludzią się to podoba a nigdzie tego dostać nie idzie a co do pomysłu speeder wątpie żeby ci się to udało zrobić z takim efektem jak w x1 ale do odważnych świat należy jak już coś zrobisz to wrzuć fotki na forum.
JeÂżeli ZginĂŞ To W Przekonaniu, ÂŻe RobiÂłem To, Co NaprawdĂŞ KochaÂłem...