I mam pytanie czy gaźnik by pasował do ogara ?
Oczywiście go sobie wyczyszcze ale ogółem pytam bo od simka jest troche większy chyba 



I mam pytanie czy gaźnik by pasował do ogara ?
Oczywiście go sobie wyczyszcze ale ogółem pytam bo od simka jest troche większy chyba 


ani niczego innego.






ja miałem to samo tylko że od stuntu, z tej samej strony nawet połamane co choinka 


) :


miałem tak samo pęknięte z tej samej strony
tylko że mi jeszcze nei pękło do końca ale mało brakowało więc zespawałem i wzmocnienie dałem


Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości