• Administrator
  •  

    Pomóż nam utrzymać forum i wyłącz blokowanie reklam <moto>
     

Stunt ogarem :)

Rozmowy o motoryzacji.
Awatar użytkownika
RADI
Weteran
Weteran
Posty: 348
Rejestracja: czw 06 sty, 2011
Lokalizacja: Wlkp

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: RADI » sob 09 kwie, 2011

Hmmm, więc narazie go zrobie tak aby odpalał chociaż bo on jest w opłakanym stanie ... jego wnuk raz go zalał ropą ... i 1h go dzisiaj próbowałem z pycha odpalić aż wkońcu nie wiem chyba przepchał te rope i zapalił bo on do niego gaźnik kupował nowy tylko ;p I mam pytanie czy gaźnik by pasował do ogara ? :D Oczywiście go sobie wyczyszcze ale ogółem pytam bo od simka jest troche większy chyba ;p


Awatar użytkownika
Alpen
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 3588
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: WWE

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: Alpen » sob 09 kwie, 2011

RADI, Nie.
modó³ wm mugen sport cdti

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: choinka » sob 09 kwie, 2011

Tam jest chyba inna budowa gaźnika trochę. Albo się mylę nie siedzę w 2t :P
Jutro wrzucę fotkę co mi się stało ze sztycą bez stuntu ;/ ani niczego innego.

Awatar użytkownika
dyzio0394
Weteran
Weteran
Posty: 327
Rejestracja: wt 30 lis, 2010
Lokalizacja: KĂŞtrzyn

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: dyzio0394 » sob 09 kwie, 2011

RADI, gaźniki 2T i 4T są zupełnie inne, różnią się budową, mają inne ssania i gaźnik od 2T nie podejdzie do 4T. Wiem bo sprawdzałem to w swoim salmo zakładając gaźnik 21mm od mojego Simka SR. Myślę że pomogłem.

A kupić simka s51 za taką kasę opłacało się. Licz się z tym że do stuntu zwykła 50ccm jest przysłaba i proponuje ci kupić jakiś cylinder wielokanałowy lub 70ccm i spokojnie możesz latać na kapciu. ;D
Obrazek
Moje SalmiÂątko ;D
http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Zipp/Salmo/117212
Zapraszam!!! Komentarze mile widziane, na pewno siĂŞ odwdziĂŞczĂŞ. ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: choinka » ndz 10 kwie, 2011

Takie coś mi się stało i wcale nie stuntuję ani nic, zaczęło się od ściągania na prawo podczas hamowania przednim hamulcem. Teraz tak patrzę na zdjęcie to tam mam kawałek z rdzą a kawałek bez rdzy to jeśli jeździłem na tym kawałku co jest bez rdzy to ja się cieszę że to mi się stało na postoju.
I jeszcze taki pytanie mogę to spawać? Nie powinno się od razu znów posypać? I tak będę zamawiał nową ale na teraz chcę ogarka ;d
Obrazek

Obrazek

Obrazek


Awatar użytkownika
Dargas
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 702
Rejestracja: wt 16 lis, 2010
Lokalizacja: Rudzk DuÂży

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: Dargas » pn 11 kwie, 2011

Tego raczej nie warto spawać, bo jak pospawasz to będzie ścigać albo oś. Mój kolega w ogarze 900 też tak ma, że jak się hamuje to ściągą na lewą stronę. Możliwe ze to to, co u ciebie się stało?

Awatar użytkownika
pavaczek
Administator
Administator
Posty: 663
Rejestracja: ndz 31 paź, 2010
Lokalizacja: Wójcin
Pojazd: Ogar 900 110cc

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: pavaczek » pn 11 kwie, 2011

Dargas, możliwe :P ja miałem to samo tylko że od stuntu, z tej samej strony nawet połamane co choinka ;d

to&owo
Junior Administrator
Junior Administrator
Posty: 5368
Rejestracja: pt 12 lis, 2010
Lokalizacja: Mazowsze
Pojazd: Ogar 900
Podziękował : razy
Otrzymał podziękowań: razy

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: to&owo » pn 11 kwie, 2011

wiesz co ,może lepiej nie ryzykuj na to idą spore obciążenia i jak podczas jazdy peknie to sam sobie wyobraź

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: choinka » pn 11 kwie, 2011

No wiesz mechaniką trochę się zajmuję to mam pojęcie co to może być, Mam zamiar pospawać i złożyć a dziś zamówię nową i jak przyjdzie do czwartku to zakładam nową a jak nie to jeżdżę na starej puki nowej nie będzie. W sobotę mam święcenie motocykli więc chciałbym na to jechać bo później jest przejazd po mieście ;d
No mi jak to nadpękło to ściągało no prawo i to ostro :P
Jak to jest napisane (Dargas, to coś dla ciebie :P) :
Spawaniem naprawia się:
-pęknięte kadłuby zespołów
-pokrywy
-pęknięte i złamane dźwignie
-wały
-uszkodzone blachy
także teoretycznie można to pospawać :P

Awatar użytkownika
mateusz167
Weteran
Weteran
Posty: 406
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: mateusz167 » wt 12 kwie, 2011

haha miałem tak samo pęknięte z tej samej strony :) tylko że mi jeszcze nei pękło do końca ale mało brakowało więc zespawałem i wzmocnienie dałem :)


Spróbuj pospawać i dać wzmocnienie jakieś ;)

Awatar użytkownika
choinka
Stały Bywalec
Stały Bywalec
Posty: 4222
Rejestracja: sob 13 lis, 2010
Lokalizacja: SierakĂłw

Re: Stunt ogarem :)

Postautor: choinka » wt 12 kwie, 2011

Ahhh te sztyce ;d wszystkim pękają :P Kupiłem nową ;d



Wróć do „Moto-topic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości


Created by Matti from StylesFactory.pl modified by Moto-4t
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza phpBB.pl
phpBB Xmas © PhpBB3 BBCodes
modified by Prelude
©2010-2021 Moto-4t.pl